Розвертка ручна Ø25 мм із циліндричним хвостовиком
Чистота проходу Н9, матеріал 9ХС.
Загальна довжина 230 мм, довжина робочої частини 117 мм.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Чистота проходу Н9, матеріал 9ХС.
Загальна довжина 230 мм, довжина робочої частини 117 мм.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вінницький інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розгортка |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Клас точності | Н9 |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

