Пила дискова 200х2.8/1.8х30мм Z-30 Uni-top HW W-th(0611620030)
Універсальна дискова паля для конструкційних сплавів. Для точного різання різних матеріалів.
Підходить для різних пил.
За діаметром основа використовується для ручних циркулярних пил, панельних і настольних пил.
Область застосування
Тверда та мягка девесина, дсп (необотанні, з покриттям, шпоновані) етні метали (алюміній, медь і латунь).
Універсальна дискова паля для конструкційних сплавів. Для точного різання різних матеріалів.
Підходить для різних пил.
За діаметром основа використовується для ручних циркулярних пил, панельних і настольних пил.
Область застосування
Тверда та мягка девесина, дсп (необотанні, з покриттям, шпоновані) етні метали (алюміній, медь і латунь).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | Алюміній, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера, Мідь |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


