Фахівець із мобільного використання. Для поперечного розпилювання панельними, торцювальними та торцювальними пилками.
Діаметр x ширина пропилу/товщина основного полотна x отвір - 216 х 2,6/1,8 х 30 мм
Кількість зубів – 60 шт.
Форма зуба - Трапецієподібний зуб/плоский зуб
Швидкість макс. - 6900 об/хв
Бічні отвори - 0 - не застосовується
Матеріал, що підлягає обробці:
МДФ, щитовий матеріал (шпонований), щитовий матеріал (покритий пластиком), щитовий матеріал (необроблений), фанера, клеєна деревина, хвойна деревина
Підходить для типу машини - Панельна та поперечна пилка.
Діаметр x ширина пропилу/товщина основного полотна x отвір - 216 х 2,6/1,8 х 30 мм
Кількість зубів – 60 шт.
Форма зуба - Трапецієподібний зуб/плоский зуб
Швидкість макс. - 6900 об/хв
Бічні отвори - 0 - не застосовується
Матеріал, що підлягає обробці:
МДФ, щитовий матеріал (шпонований), щитовий матеріал (покритий пластиком), щитовий матеріал (необроблений), фанера, клеєна деревина, хвойна деревина
Підходить для типу машини - Панельна та поперечна пилка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | Алюміній, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера, Мідь |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | пластикове паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴


