Круг відрізне Pferd 125*1*22 сталеве
Відрізний круг Pferd 125х1х22,23 - якісний розхідник для прямих або кутових шліфувальних машин. За його допомогою болгарка перетворюється на гарний інструмент для різання металу.
Призначення: універсальне застосування в промисловому та ремісничому виробництві. Часто використовується для різання жерсті, профілю та різних матеріалів зі сталі. Підходити для кутових шліфувальних машин всіх класів потужності.
Особливості відрізних кіл ТМ Pferd
Виготовлені відповідно до міжнародних стандартів якості
Постійний контроль виробництва на заводах
Виготовлені з якісних матеріалів
Відповідають міжнародним стандартам безпеки
Переваги відрізного кола Pferd EHT 125-1,0 A 60 P PSF/22,23
Виготовлений відповідно до європейського стандарту якості EN 12413
Діаметр кола становить - 125 мм.
Товщина відрізного кола - 1 мм.
Діаметр посадкового відвернення становить - 22,23 мм.
Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати - 80 м/с
Можна використовувати з інструментом, що видає не більше - 12200 об/хв
Вес кола становить - 70 г
Характеристики відрізного кола Pferd - 125х1х22, 23
Тип робочого матеріалу - сталь
Діаметр диска – 125 мм
Діаметр посадкового відвернення - 22,23 мм.
Товщина кола – 1 мм
Розмір зерна – 60 мкм
Максимальна робоча швидкість – 80 м/с
Максимальна кількість обертів - 12200 об/хв
Тип зерна – А (Корунд)
Клас твердості - Р (м'який)
Вес - 70 г
Характеристики Коло відрізне Pferd - 125*1*22 сталеві
Діаметр – 125.0 мм
Макс. обороти - 12200 об/хв
Матеріал, що обробляється - Сталь
Посадковий отвір - 22.23 мм
Товщина диска – 1 мм
Стан товару - Новий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 52 ₴

