Характеристики: CZ tool 6H HSSE M4.
Машинний мітчик метричної різьби з прямою канавкою і зі стружколомом, DIN 371, для конструкційних сталей, низьколегованих сталей, автоматних сталей, як альтернативу можна використовувати в сплавах міді з короткою стружкою, алюмінієвих сплавах c Si<10%, в сірому чавуні і чугуні графітом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bucovice Tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 66 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

