Високопродуктивне свердло з унікальною технологією SMART STEP (від Ø 2,5 мм) для високоточного кругового свердління вручну в сталі до 1000 Н/мм² , алюмінію, пластику, кольорових металах, чавуну, твердій та м'якій деревині.
Унікальна технологія SMART STEP: перше спіральне свердло зі ступінчастою геометрією кінчика свердла (від Ø 2,5 мм)
Значно швидше, ніж звичайні, заточені спіральні свердла
Просте сверління або розширення існуючого отвору
Ідеально підходить для висвердлювання заклепок та шпильок
Дозволяє виконувати точні отвори діаметром до 20 мм вручну без попереднього свердління, при використанні на стовпному свердлі можливі точні отвори діаметром до 26,5 мм без попереднього свердління.
Оптимальна передача потужності
Захист свердла від пошкоджень
3-х поверховий хвостовик (від Ø 4 мм)
- Відсутність обертання в патроні дриля: швидша та комфортна
робота
- Оптимальна передача потужності
- Захист свердлильного патрона від пошкоджень
- Невеликі зусилля при відкритті та закритті свердлильного
патрона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина робочої частини | 63 мм |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
- Ціна: 292 ₴


