Наддовге спіральне свердло для глибоких отворів з нержавіючої сталі для обробки нержавіючої сталі (наприклад, V2A, V4A), жароміцних сталей та для загальних, широких застосувань у сталях міцністю до 1200 Н/мм², а також у чавуні.
Відмінне видалення стружки
Спеціальний профіль стружкових канавок (скорочення часу обробки за рахунок меншої кількості циклів видалення стружки)
Точна та пряма траєкторія свердління
Подвійні напрямні фаски
Термін служби приблизно на 30% більший у порівнянні з необробленими поверхнями
азотування фаски
Норма/глубина бурения - DIN 1869 / 20xD
Диаметр (Ø) – 4.5 мм
Длина (l1) – 126 мм.
Длина канавки (l2) – 82 мм.
режущий материал - HSCo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина робочої частини | 175 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


