Свердла спіральні шліфовані з високоякісної швидкорізальної сталі з високою точністю обертання. Хрестове заточування забезпечує надійне центрування і дозволяє знизити зусилля подачі.
Хвостовик - циліндричний (відповідає діаметру свердла)
Європейський стандарт – DIN338
Тип N: профіль канавки – нормальний, сердечник – нормальний. Для свердління по сталі, кольоровим металам та пластмасі. Переваги: потужні ріжучі частини, стійкість до ударів та биття.
Форма C – хрестове заточування. Застосування – для свердління за жорсткими твердими матеріалами та для глибоких отворів. Переваги - хороше центрування, маленьке напірне зусилля. Можливе лише машинне заточення.
Кут спіралі: 25-30 градусів
Кут заточування – 118 градусів
Матеріал - HSS-G - швидкорізальна сталь, шліфована
Напрямок свердління - правосторонній
Глибина свердління – 5 x D
Допуск (точність) - H8
Свердло підходить для свердління наступних матеріалів:
Сталь < 900 Н/мм2 - чудово підходить
Алюміній - чудово підходять
Латунь - чудово підходять
Бронза - добре підходять
Пластик - відмінно підходять
Чавун - добре підходять
Діаметр свердла – 10,0 мм
Загальна довжина – 133,0 мм
Робоча довжина – 87,0 мм
Хвостовик - циліндричний (відповідає діаметру свердла)
Європейський стандарт – DIN338
Тип N: профіль канавки – нормальний, сердечник – нормальний. Для свердління по сталі, кольоровим металам та пластмасі. Переваги: потужні ріжучі частини, стійкість до ударів та биття.
Форма C – хрестове заточування. Застосування – для свердління за жорсткими твердими матеріалами та для глибоких отворів. Переваги - хороше центрування, маленьке напірне зусилля. Можливе лише машинне заточення.
Кут спіралі: 25-30 градусів
Кут заточування – 118 градусів
Матеріал - HSS-G - швидкорізальна сталь, шліфована
Напрямок свердління - правосторонній
Глибина свердління – 5 x D
Допуск (точність) - H8
Свердло підходить для свердління наступних матеріалів:
Сталь < 900 Н/мм2 - чудово підходить
Алюміній - чудово підходять
Латунь - чудово підходять
Бронза - добре підходять
Пластик - відмінно підходять
Чавун - добре підходять
Діаметр свердла – 10,0 мм
Загальна довжина – 133,0 мм
Робоча довжина – 87,0 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

