Опис
Виконання:
Дуже довгий вал.
Ізголовье кровати з подвійною шлифовкой і кутом 45°.
Використовувати:
Для прямого і зворотного видалення заусенців і снятия фасок навіть у труднодоступных місцях. Відмінно підходить
для контурної обробки .
Виконання:
Дуже довгий вал.
Ізголовье кровати з подвійною шлифовкой і кутом 45°.
Використовувати:
Для прямого і зворотного видалення заусенців і снятия фасок навіть у труднодоступных місцях. Відмінно підходить
для контурної обробки .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 7.8 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴



Відправка з 07 квітня 2026