Розвертка ручна Ø5 мм із циліндричним хвостовиком
Чистота проходу Н7, матеріал 9ХС.
Загальна довжина 90 мм, довжина робочої частини 45 мм.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Чистота проходу Н7, матеріал 9ХС.
Загальна довжина 90 мм, довжина робочої частини 45 мм.
Виробництво СРСР, нові із зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вінницький інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розгортка |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Клас точності | Н7 |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

