Діаметр фрези, мм — 20
Загальна довжина, мм — 115
Посадковий конус — 3 (морзе)
Різальна пластина — 01331(TPGN)-090208 МС137
Тип фрези — Торцева з конусом
Кут врізання — 90°
Форма різальної пластини — Тригранна (Т)
Число зуб'їв — 2
Загальна довжина, мм — 115
Посадковий конус — 3 (морзе)
Різальна пластина — 01331(TPGN)-090208 МС137
Тип фрези — Торцева з конусом
Кут врізання — 90°
Форма різальної пластини — Тригранна (Т)
Число зуб'їв — 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Конструкція | Збірна |
| Діаметр робочий | 20 мм |
| Довжина загальна | 115 мм |
| Довжина робочої частини | 8.4 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



