Фреза шпонкова з циліндричним хвостовиком ГОСТ 9140-78
Фреза призначена для обробки шпонкових пазів за ГОСТ 23360-78 у виробах із сталі.
Фреза призначена для обробки шпонкових пазів за ГОСТ 23360-78 у виробах із сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 5 мм |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

