Опис товару: Твердосплавна токарна пластина DCGT 11T308-AS IC20 ISCAR
Геометрія пластини - DCGT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини - 11T3
Форма пластини – Ромб 55° (D)
Геометрія пластини - DCGT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини - 11T3
Форма пластини – Ромб 55° (D)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | DCMT |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Жароміцні та титанові сплави, Кольоровий метал, Чавун, Мідь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴


Відправка з 08 квітня 2026