пеціальне твердосплавне свердло з циліндричним хвостовиком для сухого свердління обпаленої цегли та плитки.
Підходить для всіх обертових і ударних дрилів (також з патроном 10 мм)
Вольфрамово-титановий наконечник з алмазним шліфуванням та спеціальним заточуванням
Дуже довгий термін служби навіть у особливо щільних матеріалах.
Процес високотемпературного паяння з низькою напругою (1120 ° C)
Навіть при екстремальних навантаженнях твердосплавна пластина не спрацьовує.
Зручний циліндричний вал
Прискорений процес затискання, майже автоматичний самонатяг
Відсутність прослизання в патроні свердла
Підходить для всіх обертових і ударних дрилів (також з патроном 10 мм)
Вольфрамово-титановий наконечник з алмазним шліфуванням та спеціальним заточуванням
Дуже довгий термін служби навіть у особливо щільних матеріалах.
Процес високотемпературного паяння з низькою напругою (1120 ° C)
Навіть при екстремальних навантаженнях твердосплавна пластина не спрацьовує.
Зручний циліндричний вал
Прискорений процес затискання, майже автоматичний самонатяг
Відсутність прослизання в патроні свердла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 90 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


