Стандартне свердло для виготовлення отворів центрування відповідно до DIN 333
Форма A, правостороннє різання
Без захисної фаски
З прямими поверхнями
Кут зінку 60°
Допуск Ø на хвостовику: h9 згідно з DIN 7160
Діаметр (Ø(d1)) - 6.3 мм
Довжина (l1) – 70 мм
Діаметр хвостовика ((Ø)d2) - 16 мм
Кут зенковки - 60°
Форма - A
Виконання – Правореж.
Форма A, правостороннє різання
Без захисної фаски
З прямими поверхнями
Кут зінку 60°
Допуск Ø на хвостовику: h9 згідно з DIN 7160
Діаметр (Ø(d1)) - 6.3 мм
Довжина (l1) – 70 мм
Діаметр хвостовика ((Ø)d2) - 16 мм
Кут зенковки - 60°
Форма - A
Виконання – Правореж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 6.3 мм |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Кут заточування | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 926 ₴

