Опис
Фреза шпонкова з конічним хвостовиком ГОСТ 9140-78
Фреза призначена для обробки шпонкових пазів за ГОСТ 23360-78 у виробах із сталі.
Фреза шпонкова з конічним хвостовиком ГОСТ 9140-78
Фреза призначена для обробки шпонкових пазів за ГОСТ 23360-78 у виробах із сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 18 мм |
| Довжина загальна | 104 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


