Високотехнологічний відрізний диск для високих вимог до ріжучої здатності і універсальності з великим ресурсом безпеки. Продуктивність на 50% вище в порівнянні з аналогічними виробами, завдяки новому унікальному процесу виробництва. Більш чиста і проста різання завдяки чудовій шорсткості бічних поверхонь Профілактика відскоку і заклинювання дисків навіть в екстремальних умовах застосування. Мінімум додаткових операцій за рахунок мінімального утворення задирок Набагато менше навантаження на користувача Зниження вібрації, шуму при різанні і іскор. До 30% менше утворення пилу. Дуже високий ресурс безпеки Перевищує вимоги техніки безпеки, встановлені у відповідних нормах, за рахунок високої стійкості на розрив спеціального тканого матеріалу та інноваційної конструкції вироби. Не містить залізо, хлор і сірку Примітка Зберігання: Сухе приміщення, при кімнатній температурі 20 ° C Роботу виконуйте тільки у відповідній спецодязі Обов'язково застосовуйте відповідний захисний кожух під час робіт з різання Використовуйте тільки неушкоджені диски Уникайте захоплення / нахилу дисків під час різання - підвищений ризик поломки! Дотримуйтесь правильне контактний тиск Завжди затискає ріжучі диски (прямий конструкції) металевим кільцем в сторону машини Доказ працездатності Відповідає максимальним вимогам охорони праці згідно з європейським стандартом EN 12413.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
- Ціна: 167 ₴


