Виготовлений із високопродуктивного керамічного зерна з оптимальною системою зчеплення для надзвичайно тривалого терміну служби, максимальною ріжучою здатністю та оптимальними ріжучими властивостями.
Максимальний комфорт при роботі
Дуже високі резерви безпеки
Надзвичайно низьке теплове навантаження
Низький контактний тиск
Навряд чи якась переробка необхідна
Значно менша навантаження користувача
Повідомлення
Зберігати у сухому місці за кімнатної температури 20°C.
Працюйте тільки у відповідному захисному одязі.
Роботи з різання виконуйте лише за допомогою відповідного захисного кожуха.
Обробляти тільки неушкоджене скло.
Не затискайте і не нахиляйте скибочки під час різання - підвищується ризик поломки!
Зверніть увагу на правильний контактний тиск.
Завжди закріплюйте відрізні диски (прямий варіант) металевим кільцем машини.
Для отримання додаткової інформації див. листівку на упаковці.
Відповідають найвищим вимогам безпеки європейського стандарту EN 12413 та OSA (Організація з безпеки абразивних матеріалів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 110 ₴

