Борфреза твердосплавна D-08-07D06L055-DC AGIR підходить для отримання якісної поверхні під час великого знімання матеріалу.
Переваги:
- Висока продуктивність різання завдяки оптимальному поєднанню твердого сплаву, геометрії, зубців та покриття.
- Великий термін експлуатації.
- завдяки точності ходу можливе оброблення без биття та слідів вібрації; приводний пристрій менше зношується.
- Висока якість поверхні.
Назначення:
- Обробка чугуну, сталі, високоякісної сталі (INOX), нікелевих та титанових сплавів.
- Знімання великої кількості матеріалу.
- Якісна поверхня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


