Технічні характеристики круга:
- Розмір — 150×40х20×3×32 мм;
- Показник зернистості алмазного диска — АС4;
- Співвідношення алмазного порошку — 125/100;
- Органічна зв'язка — В2-01;
- Форма кола — 12 А2-45
- 75% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі (означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазоносному шарі становить 25% від загального обсягу)
- БАЗІС-алмазні круги на органічній зв'язці з вигідною ціновою пропозицією на ринку, призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Зернистість | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴




