Алмазний шліфувальний круг плоский із двосторонньою виточкою 9А3
- Відносна концентрація алмазного порошку — 100%.
- Зерна - 100/80
- Зв'язка:органічна: В2-01
- Марка алмазів: АСР
Матеріали до обробки: мінералокераміки, тверді сплави, кварцові скла, технічні кераміки, кварци, композит, ферити.
Застосування: призначені для доведення та шліфування твердосплавних інструментів, оброблення мірних інструментів, напівпровідникових матеріалів, деталей машин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴



