Борфреза конічна загострена , призначена для обробки металів та сталей. Основне застосування – зняття матеріалу під припуски, зачистка ливарних та зварних швів, видалення заусенців, обробка кромок труб. Борфреза конічна загострена відмінно підходить для обробки конічних заглиблень та канавок, і лопаток роторів. Дана форма позначається англійською літерою M (конус з загостреним вістрям). Виготовляється відповідно до міжнародного стандарту DIN 8032/8033.
Тип насічки 6 (подвійна перехресна) – у вигляді сіточки середнього розміру.
Робоча частина борфрези виготовлена з високоякісного твердого сплаву Діаметр робочої частини складає 10 мм, а довжина – 20 мм.
Робоча частина встановлена на хвостовик виготовлений з високоякісної сталі. Це нівелює ризик зламу. Діаметр хвостовика циліндричної форми складає 6 мм, що дозволяє використовувати Борфрезу на будь-яких дрилях, шурупокрутах з кулачковими патронами, прямих цангових шліфмашинах та граверах. Загальна довжина борфрези складає 60 мм.
Тип насічки 6 (подвійна перехресна) – у вигляді сіточки середнього розміру.
Робоча частина борфрези виготовлена з високоякісного твердого сплаву Діаметр робочої частини складає 10 мм, а довжина – 20 мм.
Робоча частина встановлена на хвостовик виготовлений з високоякісної сталі. Це нівелює ризик зламу. Діаметр хвостовика циліндричної форми складає 6 мм, що дозволяє використовувати Борфрезу на будь-яких дрилях, шурупокрутах з кулачковими патронами, прямих цангових шліфмашинах та граверах. Загальна довжина борфрези складає 60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

