Призначені для вигладжування поверхонь виробів із чорних та кольорових металів та їх сплавів, за винятком чавунів та твердих сплавів. Забезпечують зміцнення обробленої поверхні та отримання Ra до 0,20-0,10 мкм, зниження у 4-5 разів висоти мікронерівностей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Завод імені Малишева |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Закругленний |
| Матеріал | Алмаз |
| Зернистість | 14 |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


