Високопродуктивний мітчик з новим поколінням хвостовика (комбінація багатогранного та циліндричного хвостовика (Ø M4-M12)) для універсального використання практично на всіх верстатах і матеріалах, таких як звичайні сталі, нержавіючі сталі (наприклад, V2A, V4A), титан, жароміцні та високоміцні сталі з про0. Підходить також для кольорових металів, таких як алюміній, алюмінієві сплави, бронза та пластик.
Гнучке використання у бездротових шуруповертах, ручних, стовпових та колонних дрилях.
Еліпсний вал запобігає провертанню в патроні свердла, забезпечує оптимальну передачу потужності та захищає патрон свердла від пошкоджень.
Підходить для звичайного використання, наприклад, в обробних центрах з ЧПУ з цангами або патронами, що компенсують.
Утримання циліндричного хвостовика з квадратним кріпленням
Може надійно використовуватись практично з усіма матеріалами
Нова розроблена геометрія інструменту зі зменшеним переднім кутом та оптимізацією заднього кута та мікрогеометрії
Визначна продуктивність
Чудове видалення стружки, запобігання утворенню стружкових гнізд.
Інструкції
Перед зворотним обертанням мітчика необхідно, щоб вся спіральна нарізка інструменту вийшла з отвору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 92 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴



