Технічні характеристики круга:
- Розмір — 75×6×3х21×20мм;
- Показник зернистості алмазного диска — АС4;
- Співвідношення алмазного порошку — 100/80;
- Органічна зв'язка — В2-01;
- Відсоткове співвідношення алмазної крихти в різальній частині — БАЗИС
- Форма кола — 12 А2-45
- Розмір — 75×6×3х21×20мм;
- Показник зернистості алмазного диска — АС4;
- Співвідношення алмазного порошку — 100/80;
- Органічна зв'язка — В2-01;
- Відсоткове співвідношення алмазної крихти в різальній частині — БАЗИС
- Форма кола — 12 А2-45
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




