А8 13х10х4мм 80/63 АС5C В2-01 - круг плоский прямого профілю, для шліфування заточування заточування та доведення конічних і циліндричних поверхонь, твердосплавних деталей;
Маркування:
- 13 — зовнішній діаметр
- 10 — ширина робочої частини (алмазійного шару)
- 4 — товщина алмазоносного шару
- 4 - посадка
- АС5C — Алмаз Синтетичний, 5 — міцний показник алмазного зерна
- 80/63 — розмір алмазного порошку в мікронах (верхнє сито 80, нижнє 63) або 120 Grit
- В2-01 — металева зв'язка (органічна)
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі ( означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазонному шарі становить 25% від загального об'єму)
— БАЗИЗ — алмазні круги на органічній зв'язці з вигідним ціновим пропонуванням на ринку, призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Застосування:
— Оброблення за один встановлення циліндричних поверхонь деталей і торців виступів;
— Оброблення циліндричних, конічних і плоских поверхонь, циліндричних і конічних отворів;
— Заточення та доведення твердосплавного інструменту.
Маркування:
- 13 — зовнішній діаметр
- 10 — ширина робочої частини (алмазійного шару)
- 4 — товщина алмазоносного шару
- 4 - посадка
- АС5C — Алмаз Синтетичний, 5 — міцний показник алмазного зерна
- 80/63 — розмір алмазного порошку в мікронах (верхнє сито 80, нижнє 63) або 120 Grit
- В2-01 — металева зв'язка (органічна)
- 100% - концентрація алмазного порошку в алмазоносному шарі ( означає, що об'ємний вміст алмазного порошку в алмазонному шарі становить 25% від загального об'єму)
— БАЗИЗ — алмазні круги на органічній зв'язці з вигідним ціновим пропонуванням на ринку, призначений для одиничного та дрібносерійного виробництва.
Застосування:
— Оброблення за один встановлення циліндричних поверхонь деталей і торців виступів;
— Оброблення циліндричних, конічних і плоских поверхонь, циліндричних і конічних отворів;
— Заточення та доведення твердосплавного інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь |
| Вид обробки | Пазование, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 13 мм |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Зернистість | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




