Борфеза Форма F (параболічна із закругленим кінцем)
Борфрези широко застосовуються в металообробці для зняття фасок, жолобників, видалення задирок, видалення зварних швів і облоя, при чистовій обробці прес-форм, крильчаток, при обробці декоративних матеріалів (камінь, скло, кістка і т.п.). Опис продукту
Виробництво борфрезів TYROLIT PREMIUM*** здійснюється на сучасних шліфувальних верстатах з ЧПУ. Результатом є високоефективний прецизійний інструмент спеціально розроблений для обробки кольорових металів. За допомогою цих виробів можна досягти максимально тривалого терміну служби. Вибравши правильний електро або пневмо інструмент, правильну кількість обертів за хвилину і робочу швидкість, а також відповідний профіль різу та зубів, ви відкриєте шлях до ПРЕМІУМ-результатів Характеристики
- Висока швидкість знімання матеріалу
- Спеціальне використання
- широкий асортимент
Борфрези широко застосовуються в металообробці для зняття фасок, жолобників, видалення задирок, видалення зварних швів і облоя, при чистовій обробці прес-форм, крильчаток, при обробці декоративних матеріалів (камінь, скло, кістка і т.п.). Опис продукту
Виробництво борфрезів TYROLIT PREMIUM*** здійснюється на сучасних шліфувальних верстатах з ЧПУ. Результатом є високоефективний прецизійний інструмент спеціально розроблений для обробки кольорових металів. За допомогою цих виробів можна досягти максимально тривалого терміну служби. Вибравши правильний електро або пневмо інструмент, правильну кількість обертів за хвилину і робочу швидкість, а також відповідний профіль різу та зубів, ви відкриєте шлях до ПРЕМІУМ-результатів Характеристики
- Висока швидкість знімання матеріалу
- Спеціальне використання
- широкий асортимент
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TYROLIT |
| Країна виробник | Австрія |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Мідь |
| Основні | |
| Тип профілю | Круглоконічний |
| Матеріал | Карбід вольфраму |
| Тип | Куля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насічки | пряма |
| Висота робочої частини | 25 мм |
| Висота хвостовика | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Додаткові | |
| Покриття | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



