Борфеза Форма F (параболічна із закругленим кінцем)
Борфрези широко застосовуються в металообробці для зняття фасок, жолобників, видалення задирок, видалення зварних швів і облоя, при чистовій обробці прес-форм, крильчаток, при обробці декоративних матеріалів (камінь, скло, кістка і т.п.).
Борфрези широко застосовуються в металообробці для зняття фасок, жолобників, видалення задирок, видалення зварних швів і облоя, при чистовій обробці прес-форм, крильчаток, при обробці декоративних матеріалів (камінь, скло, кістка і т.п.).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Круглоконічний |
| Матеріал | Карбід Вольфрама |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Перехресна |
| Покриття | Немає |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Висота хвостовика | 42 мм |
| Основні атрибути | |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Неіржавка сталь, Загартована сталь, Жароміцні та титанові сплави |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

