Довжина загальна, мм - 45 мм
Довжина робочої частини - 12мм
Діаметр робочої частини, мм - 6мм
Діаметр хвостовика - 3мм
Разнонаправленые зуби для високопродуктивної роботи з твердими сплавами, чавуном і нержавіючими сплавами.
Застосовується для шліфування, обробки швів , зняття зварних посилень, реставрації (ремонту) гравіювання.
-видалення крапа і облоя із заготовок або для роботи з деталями з різних металів, для обробки зварних швів, різання сталі, твердість якої більше 70 HRC;
Ірландія.
Довжина робочої частини - 12мм
Діаметр робочої частини, мм - 6мм
Діаметр хвостовика - 3мм
Разнонаправленые зуби для високопродуктивної роботи з твердими сплавами, чавуном і нержавіючими сплавами.
Застосовується для шліфування, обробки швів , зняття зварних посилень, реставрації (ремонту) гравіювання.
-видалення крапа і облоя із заготовок або для роботи з деталями з різних металів, для обробки зварних швів, різання сталі, твердість якої більше 70 HRC;
Ірландія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Діаметр | 6 мм |
| Радіус | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 45 мм |
| Обробка матеріалу | Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Тип профілю | Сфероциліндричний |
| Сфера застосування | Сталь, Чавун, Неіржавка сталь, Загартована сталь |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Перехресна |
| Покриття | Немає |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 12 мм |
| Висота хвостовика | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

