Длина общая, мм – 50 мм
Длина рабочей части – 20мм
Диаметр рабочей части, мм – 6мм
Диаметр хвостовика – 6мм
Борфреза конічна загострена , призначена для обробки металів та сталей. Основне застосування – зняття матеріалу під припуски, зачистка ливарних та зварних швів, видалення заусенців, обробка кромок труб. Борфреза конічна загострена відмінно підходить для обробки конічних заглиблень та канавок, і лопаток роторів. Дана форма позначається англійською літерою M (конус з загостреним вістрям). Виготовляється відповідно до міжнародного стандарту DIN 8032/8033.
Тип насічки 6 (подвійна перехресна) – у вигляді сіточки середнього розміру.
Робоча частина борфрези виготовлена з високоякісного твердого сплаву Діаметр робочої частини складає 6 мм, а довжина – 20 мм.
Робоча частина встановлена на хвостовик виготовлений з високоякісної сталі. Це нівелює ризик зламу. Діаметр хвостовика циліндричної форми складає 6 мм, що дозволяє використовувати Борфрезу на будь-яких дрилях, шурупокрутах з кулачковими патронами, прямих цангових шліфмашинах та граверах. Загальна довжина борфрези складає 50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Ірландія |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Прямий |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 50 мм |
| Обробка матеріалу | Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴

