Опис
Застосування: обробка по площинах з можливістю зачистки, зняття зварних посилень, обробка сполучення.
Матеріал: ріжучої частини твердий сплав марки ВК8 із твердістю 88НRA; хвостовика - сталь50ХГА або 35ХГСА із загартуванням твердістю 40...47 НRC.
Борфрези нормальної точності призначені для чорнової та напівчистової обробки важкооброблюваних сталей та сплавів.
Застосування: обробка по площинах з можливістю зачистки, зняття зварних посилень, обробка сполучення.
Матеріал: ріжучої частини твердий сплав марки ВК8 із твердістю 88НRA; хвостовика - сталь50ХГА або 35ХГСА із загартуванням твердістю 40...47 НRC.
Борфрези нормальної точності призначені для чорнової та напівчистової обробки важкооброблюваних сталей та сплавів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Ірландія |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Висота | 182 мм |
| Обробка матеріалу | Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


