Борфрези твердосплавні — різальний інструмент, який застосовується для високопродуктивного чорнового та чистового оброблення під час виготовлення найрізноманітнішої продукції. За допомогою борфрез вдається працювати швидко та точно навіть у найбільш важкодоступних місцях. Основні операції під час роботи твердосплавними борфрезами: зачищення зварних швів, обробка облоя із заготовок, пресформ.
Застосовують для оброблення загартованої сталі, неіржавкої сталі, чавуну, латуні, алюмінію (також для оброблення дерева та пластику на знижених обертах).
Борфреза твердосплавна овальна тип EX 6х10х6 мм:
Зовнішній діаметр головки — 6 мм;
Висота робочої частини головки - 10 мм;
Діаметр штока — 6 мм;
Матеріал: твердий сплав Вк8;
Оброблення матеріалу: сталь, неіржавка сталь, чавун, латунь, алюміній (також для оброблення дерева та пластику на знижених обертах);
Головки бувають різної форми (конічна, сферична, полум'яна, циліндрична, склепінна, овальна тощо);
Вибір форми залежить від конкретної роботи;
Встановлюють у машинках із пневматичним або електричним приводом;
Швидкість обертання досягає до 50 000 об/хв.
Під час роботи з борфрезою твердосплавної не можна занадто сильно тиснути на борфрезу, через цієї швидкості її роботи падає, інструмент перегрівається. У результаті відбувається передчасне знос робочої частини борфрези. Необхідно усунути ударні навантаження. Крім того, потрібно завжди забезпечувати максимальний контакт робочої частини борфрези з оброблюваним матеріалом.
Щоб головка борфрези краще ковзала поверхнею оброблюваного матеріалу, потрібно застосовувати спеціальне мастило. Під час обробки треба періодично опускати в неї робочу частину інструмента. В якості мастила, здебільшого, використовується рідкий віск або синтетичне мастило. Важливо застосовувати високі оберти, не перевищуючи максимальні. Це так само слугує гарантією від заклинювання борфрези.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Висота | 70 мм |
| Обробка матеріалу | Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
- Ціна: 450 ₴


