Опис продукту
- PFERD Твердосплавні борфрези KUD діам. Діаметр хвостовика 10x09 мм. 6 мм Z5 універсальний тонкий
Характеристики
- Cut 5 особливо добре підходить для тонкої обробки чавуну, сталі, нержавіючої сталі (INOX) та матеріалів, стійких до високих температур, таких як сплави на основі нікелю та кобальту.
- Забезпечує хорошу поверхню
- Фрези з карбіду вольфраму загального призначення підходять для тонкого та грубого зняття матеріалу з основних матеріалів, що використовуються у промисловому виробництві.
- Вони забезпечують хорошу швидкість знімання матеріалу та не призначені для певного матеріалу.
- Фреза куляста DIN 8032 з насічкою DIN 8033
- Завдяки своїй особливій формі фрези з карбіду вольфраму для гнучкої обробки крайок дозволяють отримувати майже точні фаски або радіуси, а також їх можна гнучко використовувати у важкодоступних місцях.
- Вони в основному використовуються в сталевих та алюмінієвих конструкціях і спеціально розроблені для зняття фасок, видалення задирок та заокруглення кромок.
Переваги
- Висока швидкість знімання матеріалу за рахунок оптимального поєднання карбіду вольфраму, геометрії, ріжучої кромки та наявного покриття.
- Тривалий термін служби інструменту.
- Високоточна концентричність забезпечує роботу без ударів та без утворення слідів вібрації. Це значно знижує знос інструменту та приводу інструменту.
Висока якість поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
- Ціна: 650 ₴


