Рекомендується для копіювального фрезерування алюмінію та алюмінієвих сплавів, пластику, мідних сплавів та кольорових металів.
Діаметр різальної частини, мм - 1
Діаметр хвостовика, мм - 1
Довжина різальної частини, мм - 5
Кількість зубів (Z) – 2
Загальна довжина, мм – 38
Покриття фрези -
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 30 °
Діаметр різальної частини, мм - 1
Діаметр хвостовика, мм - 1
Довжина різальної частини, мм - 5
Кількість зубів (Z) – 2
Загальна довжина, мм – 38
Покриття фрези -
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 30 °
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Alpen-Maykestag |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Пластик, Алюміній, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 1 мм |
| Діаметр робочий | 1 мм |
| Довжина загальна | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 5 мм |
| Кут заточування | 30 град. |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


