Радіальний проміжок - нормальний (CN);
Сепаратор - сталевий;
Напрямок навантаження, що сприймається - радіальна;
Вид - кочення;
Номінальна динамічна вантажопідйомність - 20.3 kN;
Номінальна статична вантажопідйомність - 11.2 kN;
Межа втомної міцності – 0.475 kN;
Гранична частота обертання – 8 000 r/min;
Вага підшипника - 0,21 кг.
внутр. діаметр – 30 мм, d
Зовнішньо. діаметр – 62 мм, D
Висота – 16 мм, B
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Вага | 0.21 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴

