Внутр. діаметр – 20 мм, d
Зовнішньо. діаметр – 52 мм, D
Висота – 15 мм, B
Параметри 6304-2RSH SKF
Радіальний проміжок - нормальний (CN);
Сепаратор - сталевий;
Напрямок навантаження, що сприймається - радіальна;
Вид - кочення;
Номінальна динамічна вантажопідйомність - 16.8 kN;
Номінальна статична вантажопідйомність - 7.8 kN;
Межа втомної міцності - 0.335 kN;
Гранична частота обертання – 9 500 r/min;
Вага підшипника - 0,15 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Вага | 0.15 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

