Внутр. діаметр -30 мм, d
Зовнішньо. діаметр – 72 мм, D
Висота – 19 мм, B
Параметри 6306-2Z/C3 SKF
Радіальний зазор - C3 (більше нормального);
Сепаратор - сталевий;
Напрямок навантаження, що сприймається - радіальна;
Вид - кочення;
Номінальна динамічна вантажопідйомність – 29.6 kN;
Номінальна статична вантажопідйомність – 16.0 kN;
Межа втомної міцності - 0.67 kN;
Номінальна частота обертання – 20000 r/min;
Гранична частота обертання -11000 r/min;
Вага підшипника – 0,36 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Вага | 0.36 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

