Опис товару: Твердосплавна пластина NU-CNGG 120412N-SV BNC200 SUMITOMO
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Вставки PCBN/PCD
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини – 1204
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Вставки PCBN/PCD
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини – 1204
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumitomo |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Ельбор |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

