Опис товару: Твердосплавна пластина RDHX 1606 MO LC240T (1068379)
Геометрія пластини - RDHX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 8.0
Розмір пластини - 1606
Форма пластини - Коло (R)
Геометрія пластини - RDHX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 8.0
Розмір пластини - 1606
Форма пластини - Коло (R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LMT Fette |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Діаметр | 16 мм |
| Радіус | 8 мм |
| Висота | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 08 квітня 2026