Опис товару: Твердосплавна пластина для свердла WCGX 030208-FN AU2035Y AGIR
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WCGX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0302
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WCGX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0302
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WCMX |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴

