Опис товару: Твердосплавна токарна пластина SNMG120408-GR HC3030 W-th
Пластина для обробки чорної та чавуну
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1204
Форма пластини – Квадрат (S)
Пластина для обробки чорної та чавуну
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1204
Форма пластини – Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SNMG |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


Відправка з 08 квітня 2026