Опис товару: Твердосплавна пластина WNMG 060408-WM LP202
Геометрія пластини - WNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0604
Форма пластини - Трикутник (W)
Геометрія пластини - WNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0604
Форма пластини - Трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceratizit |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WNMG |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



Відправка з 08 квітня 2026