Опис товару: Твердосплавна пластина WNGG080408-NMN JU6020 NIKKOTOOLS
Геометрія пластини - WNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0804
Форма пластини - Трикутник(W)
Геометрія пластини - WNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0804
Форма пластини - Трикутник(W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nikko Tools |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WNMG |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Латунь, Нержавіюча сталь, Мідь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴


Відправка з 08 квітня 2026