Опис товару: Твердосплавна пластина CCMT060204-PM5 WAP30 WALTER Геометрія пластини - CCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 0602
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 0602
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CCMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Жароміцні та титанові сплави, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


Відправка з 08 квітня 2026