Опис товару: Твердосплавна пластина WCGT030202-X5 WXM15 WALTER
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WCGT
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 0503
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WCGT
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 0503
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WCMX |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 3 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


