Опис товару: Твердосплавна токарна пластина SCGW120412-RK6 WKK20S WALTER
Геометрія пластини - SCGW
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини – Квадрат (S)
Геометрія пластини - SCGW
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини – Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SCMT |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


Відправка з 09 квітня 2026