Опис товару: Твердосплавна пластина для свердла WOEX080408-E57 WKP35S WALTER
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WOEX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0804
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WOEX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0804
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WCMX |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 4 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


Відправка з 09 квітня 2026