Опис товару: Твердосплавна пластина для свердла WOMX06T304-D57 WXP40 WALTER
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WOMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 06T3
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - WOMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини – 06T3
Форма пластини - Ломаний трикутник (W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WCMX |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


Відправка з 09 квітня 2026