Опис товару: Твердосплавна пластина SPMT060304-F55 WKP35S WALTER
Геометрія пластини - SPMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини – 0603
Форма пластини - Квадрат (S)
Геометрія пластини - SPMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини – 0603
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SPMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 09 квітня 2026