Опис товару: Твердосплавна пластина CNMG 120412E-M T5315 PRAMET
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramet tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


Відправка з 09 квітня 2026